Kto to jest TEDi?

Około 2150 oddziałów, co najmniej 15000 produktów na filię i około 19000 pracowników w całej Europie w 8 krajach: Dzięki temu TEDi jest jedną z wiodących przedsiębiorstw w sektorze niespożywczym.

Od momentu założenia firmy w 2004 r. prowadzimy ekonomiczny i zrównoważony rozwój.

TEDi postrzega siebie jako przyjaznego rodzinom lokalnego dostawcę, który jest obecny nie tylko w dużych miastach, ale także na obszarach wiejskich. Zawsze szukamy nowych lokalizacji, wciąż rozwijamy naszą koncepcję wyposażenia i błyskawicznie dostosowujemy się do nowych warunków rynkowych - pozostajemy elastyczni.

Ceny są niskie, a wybór duży. Asortyment zaprasza do przeglądania, zawsze znajdziesz coś, co może ci się przydać: Od praktycznych codziennych pomocników po naprawdę szalone rzeczy. 

Oprócz artykułów gospodarstwa domowego, przyjęć, artykułów dla majsterkowiczów i artykułów elektrycznych, oferta obejmuje na przykład artykuły piśmiennicze i zabawki oraz produkty drogeryjne i kosmetyczne. Tworząc gamę produktów, TEDi nieustannie wyznacza nowe trendy i wprowadza na półki sezonowe produkty promocyjne. Najwyższy cel: Aby zaoferować naszym klientom zróżnicowaną ofertę i zaskakiwać ich na nowo.

TEDi udowadnia, że ​​uczciwe ceny, dobra jakość, trwałe zaangażowanie i zróżnicowane oferty nie wykluczają się wzajemnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o TEDi, zapoznaj się z naszą historia lub przejrzyj inne obszary tematyczne po lewej stronie.

Google Analytics

Google Analytics is a tracking tool of the US company Google LLC, which serves the traffic analysis of web pages. The service investigates e. g. the origin of the visitors, their length of stay on individual pages, as well as the use of search engines and allows a better success control of advertising campaigns. Your data will be sent anonymously and can not be returned to you personally.